Szermierz Jacek Bujko przychodniaszczecinska.pl

Przychodnia Szczecińska

Przychodnia to placówka medyczna, która świadczy podstawowe usługi opieki zdrowotnej zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Oferta Przychodni Szczecińskiej obejmuje szereg konsultacji specjalistycznych, badania diagnostyczne oraz zabiegi. Chcemy, abyś czuł się zdrowy i dobrze zaopiekowany, dlatego zawsze skierujemy Cię do odpowiedniego specjalisty. Skorzystaj z naszej profesjonalnej opieki – zapraszamy do Przychodni Szczecińskiej! Oferujemy usługi w zakresie: - Okulistyki: diagnoza i leczenie schorzeń oka, - Immunologii: diagnostyka i terapia chorób autoimmunologicznych, - Położnictwa: opieka nad kobietami w ciąży, porody, połogi, - Psychologii - terapia dziecięca: pomoc dla dzieci w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych i behawioralnych, - Szczepień: szereg szczepień profilaktycznych i obowiązkowych dla dzieci i dorosłych.
Przychodnia Szczecińska
Szermierz Jacek Bujko